Toplam 395 konuya 2589 yorum yazıldı.
PHP&PDO ile Dinamik Sayfa Oluşturma İşlemleri | Creating a Dynamic Page

Selamlar arkadaşlar bu video eğitimimizde mail adresime gelen bir istek üzerine dinamik sayfa işleminin nasıl olacağını en temel mantığı ile anlatmaya çalıştım. Umarım faydalı olur. Kanalıma abone olmayı lütfen unutmayın :) 

Sizler bu video da öğrendikleriniz üzerine bir şeyler ekleyebilirsiniz örneğin :* Sayfa nın sef link şekilde başlığına yönlendirebilirsiniz . yavuz-selim.com/hakkimizda gibi

* Sayfaları listelerken ve detayına giderken sadece durumu aktif olan sayfaları dikkate alırsınız. ( Select * From sayfalar WHERE id=1 AND durum=1 ) vb 

----- Sosyal Medya Hesaplarım ----- Web Sitem : http://yavuz-selim.com

Facebook : https://www.facebook.com/yavuzselimblog

Twitter : https://www.twitter.com/yavuzselimblog

Instagram : https://www.instagram.com/yavuzselimblog

Mail : [email protected]Sağlıcakla kalın.
Yorumlar

sezgin

26.12.2019 20:29

Başarılı bir makale olmuş pdo dinamik sayfa oluşturmak deneme yaptım oldu teşekkürler

YAVUZ SELİM ŞAHİN

17.12.2019 03:23

@AhmetCan index.php boş çıkıyor derken :) kodları paylaşmadım ki konumda :) Doğal olarak sende açtığın index.php haliyle boş çıkacaktır. Kendin izleyerek yazmalısın kodları.

ahmet can

17.12.2019 01:22

merhaba emeğiniz için çok teşekkürler defalarca izledim yazdım fakat index.php bende boş çıkıyor index.php dosyasını da paylaşabilir misiniz?

YAVUZ SELİM ŞAHİN

14.12.2019 21:30

@Ahmet mysql i de kullanabilirsin.PDO, Mysqli ile aynı sayılır fakat bir kısım farkları vardır. PDO çoklu veritabanı desteği içerirken mysqli sadece mysql veritabanı desteği içerir, bu yüzden mysql kodlamalarda mysqli kullanmak sistem hızını arttırır.PDO ise daha esnek kodlama yapısıyla az kod çok iş görevi görür . Ben PDO kullanmayı tercih ettiğim için PDO kullanıyorum yani.

Ahmet Öndegider

14.12.2019 16:10

Neden PDO kullandık da mysqli kullanmadık birbirlerine göre artı eksileri nelerdir?

Yorum Yaz