Toplam 379 konuya 2485 yorum yazıldı.
Plesk Panel One Click Installer ( Tek tık kurulum )

Selamlar arkadaşlar bugün plesk panel tek tık kurulum nasıl yapılır nedir bu bunu anlatacağım :) Tek tek modül seçmekten sıkıldınız mı  ? ikide bir F ye bas B ye bas tekrar F ye bas istemiyor musunuz bizene ***** demiyoruz :D tek tık ile kurulum için gerekli olan komutu sizlerle paylaşıyoruz :) Evet değişik bir giriş oldu farkındayım :) Öncelikle SSH ile sunucumuza bağlanıyoruz ve yum update diyerek güncellemeleri yapıyoruz.Sonrasında ise aşağıdaki komutu yazıyoruz. 
sh <(curl https://autoinstall.plesk.com/one-click-installer || wget -O - https://autoinstall.plesk.com/one-click-installer)


 Evet arkadaşlar kurulmasını istemediğiniz modülleri panelden araçlar ve ayarlar > güncellemeler ve yükseltmeler kısmından kaldırabilirsiniz. Sağlıcakla kalın :)
Yorumlar

Dizi Haberleri

09.06.2018 03:29

Plesk panelden korkuluyor genelde ama benim sitelerimin yaklaşık yarısı plesk paneli olan reseller da barınıyor. Öyle korkulacak bir yanı da yok arkdaşlar wmh kadar ve hatta bazı konularda hazır kurulumlar gibi çok daha basit ve hızlı geliyor bana. İkisi arasında tercih yap derseniz alıştıktan sonra dürüstçesi farketmiyor hangisi olduğu ikisinde de sorun yok yüzde elliye yüzde elli diyebilirim tercih etmem gerekse.

Ali

13.04.2018 14:12

Eline sağlık yavuz sürekli plesk kurmakla meşgul olanlar için süper konu.

Yorum Yaz