websitem-yeni-arayuzu-hakkinda

Web Sitem Yeni Arayüzü Hakkında

Web Sitem Yeni Arayüzü Hakkında

Herkese çok çok çok selamlar ve tabii ki hayırlı bayramlar 🙂

Bugün sizlere güzel bir haber ile geldim. Web sitemi yeniledim ve daha minimal daha hoş bir şablona geçiş yaptım. Tabii ki artık daha aktif tutacağım sitemi artık daha sık konular gireceğim en azından belirli bir düzende gidecek web sitem.

Basit ve şık bir tasarım oldu bence sizin fikirlerinizi de yorumlarınızda bekliyor olacağım tabii ki. SEO alt yapısına uygun hale getirene kadar canım çıksa da kaliteli bir alt yapıya sahip oldu. Web Sitem Yeni Arayüzü Hakkında hız skorlarımı da paylaşayım 🙂

websitem-yeni-arayuzu-hakkinda
Mobil Performansı
websitem-yeni-arayuzu-hakkinda
PC performansı
websitem-yeni-arayuzu-hakkinda-3
GTMetrix Sonuçları

Gelelim neden WordPress alt yapısına geçiş yaptığıma. Şimdi aranızda illaki şey diyen olacaktır hani yazılımcı bir adam wordpress kullanır mı neden kendi kodlamadı falan gibi. Buna da şu şekilde yanıt vereyim.

Öncelikle ben de zaten sıfırdan kodlamıştım fakat ben takıntılı bir insanım yani şöyle, örnek veriyorum kendi sitemde panelimden bir şeyler ekleyeceğim aklıma bir tarafı gelir ulan keşke şunu da kodlasaydım derdim ve onu kodlamaya dalarım onun olmaması beni rahatsız eder 🙂 E haliyle bu da süreci uzatıyor ve kendi siteme içerik girmektense yazılımıyla ilgilenmeye dalmış oluyorum ve hep geride kalıyorum.

Bundan dolayı daha hızlı yazı girişi ve daha hızlı kontrol için wordpress alt yapısına geçiş yaptım ve memnunum şuan için 🙂 Umarım siz de yeni tasarımımı ve web sitemin hızını beğenirsiniz. Takipte kalmanız , konularım hakkında yorumlar yapmanız ve yazılarımın sizlere faydalı olduğunu görmek beni inanılmaz mutlu ediyor.

Sağlıcakla kalın, takipte kalın birlikte öğreneceğimiz çok şey var 🙂

Hizmetlerime göz atmak için tıklayınız.

Sonraki konuda görüşmek üzere
Kanalıma abone olmayı unutmayın 🙂..

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir